На Сумщині судитимуть начальницю управління освіти однієї з селищних рад

Слідчими Сумського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури завершено досудове розслідування, затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальниці Управління освіти, культури, молоді та спорту однієї з селищних рад Сумського району, через службову недбалість якої державним інтересам завдано 120 тис. грн збитків.

У ході слідства встановлено, що у жовтні минулого року за результатами торгів між зазначеною службовою особою та підприємцем укладено договір про закупівлю деревного палива твердої породи на 1 млн 416 тис. грн. У подальшому підозрюваною прийнято рішення про укладення додаткової угоди та збільшено ціну за одиницю товару з 1049 грн/м3 на 1153 грн/м3. У зв’язку з чим загальна ціна закупівлі не змінилась, однак кількість поставленого товару зменшилась.

Відтак внаслідок безпідставного підвищення ціни за одиницю товару підприємцю сплачено зайвих 120 тис. грн. На даний час підозрювану відсторонено від займаної посади, завдані збитки відшкодовано.

Дії службової особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України «Службова недбалість».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *