На Сумщині тривають навчання снайперів

Вдосконалювати снайперські навички в Сумському районі зібралися військові, які на російсько-українській війні виконують саме такі бойові завдання. Як проходять навчання – у матеріалі Суспільного.

Навчають та вдосконалюють вже набуті навички на майже десятьох різних локаціях. Тренуються воїни тут не лише влучно стріляти, а й орієнтуватися на місцевості, розбиратися в тактиці, медицині, військовій топографії, маскуванні та снайперському альпінізмі.

Військовий Богдан з позивним “Борода” виконує завдання, під час якого, окрім стрільби зі снайперської гвинтівки, має ще й швидко залишити будівлю, з якої робив постріли.

За словами Богдана, у снайперській справі “або ти, або – тебе”.

“Чим більше пострілів ви здійснюєте, тим більше ви знаєте, як ви можете. Краще б цього не було, але потрібна холоднокровність, бо саме вона – це найкраще”, – говорить він.

Зазвичай для виконання завдання стрільці мають бути непомітними. Із цим їм допомагають кікімори та вміння вичікувати на ворога у засідках.

Дмитро із позивним “Діас” каже, що людина його професії має завжди бути спокійною та постійно вдосконалюватися.

“Без навчань не буде досягнуто результату і, звісно, гарна зброя”, – говорить він.

Левова частка таких навчань, за словами інструктора, приділялася саме стрільбам. Не оминули під час тренувань тактику й нові методи та підходи у снайперській роботі, розповів інструктор 117-ї бригади територіальної оборони Роман з позивним “Майстер”.

“З’явилося багато цікавих напрацювань для роботи під час наступу, в обороні, робота в засідці, вони особливо актуальні в роботі снайпера в умовах оточення. З’явилися нові методи ведення війни, особливо використання снайпера для роботи по логістичних конвоях противника, робота снайпера по легкоброньованій техніці”, – додав він.

Такі навчання для снайперів організувало командування Оперативно-тактичного угрупування “Суми”. Збори розраховані на три тижні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *