На Сумщині взяли під варту чоловіка, підозрюваного у вбивстві пенсіонера

загрузка...

Згідно з ухвалою Білопільського районного суду Сумської області від 08.07.2021 стосовно В., підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого пунктами 6, 12 частини 2 статті 115 КК України (умисне вбивство з корисливих млтивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб), запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, тобто до 18 години 58 хвилин 03 вересня 2021 року включно.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/1114/21.

Для інформації:

04 липня 2021 року в точно не встановлений під час досудового розслідування час близько 01:00 години громадянин В. за попередньою змовою з неповнолітнім Ч. вирішили скоїти крадіжку майна громадянина К. Реалізуючи свій злочинний намір, направлений на заволодіння чужим майном, В. разом з неповнолітнім Ч. прибули до домогосподарства К., розташованого в м. Білопілля Сумської області, де, згідно із заздалегідь розподілених обов’язків, перелізши через огорожу, проникли до вказаного подвір`я.

Читати також: На Сумщині судитимуть головного лісничого агролісгоспу

Далі В., діючи за попередньою змовою з Ч., підійшли до вхідних дверей будинку та шляхом ударів руками і ногами відчинили їх. У кімнаті будинку, побачивши власника господарства, у В. раптово виник прямий умисел, спрямований на вчинення вбивства К. з корисливих мотивів.

В., усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, спільно з Ч. збили з ніг потерпілого К. та В. умисно почав наносити удари кулаками в область тулуба та грудної клітини, в область сонячного сплетіння та серця К.

В., діючи умисно та цілеспрямовано, розуміючи, що наносить удари в життєво важливі органи, що може призвести до смерті К., тобто маючи намір на заподіяння йому смерті, наніс множинні удари лежачому потерпілому К., у результаті чого останній від отриманих травм помер.

Виконуючи вказані вище дії, В. розумів їх суспільно-небезпечний характер, бажав їх настання та передбачав настання суспільно-небезпечних наслідків від цих дій, тобто діяв з прямим умислом.

Санкція частини 2 статті 115 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті.

Білопільський районний суд

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *