На Сумщині за вбивство товариша 21-річний юнак проведе за гратами 15 років

Сумською обласною прокуратурою в суді апеляційної інстанції доведено вину 21-річного юнака в убивстві свого товариша з корисливих мотивів (ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 2 ст. 194 КК України). Сумський апеляційний суд залишив без змін вирок Охтирського міськрайонного суду, яким обвинуваченого засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією.

Прокурор у суді довів, що 15 квітня 2019 року пізно ввечері в с. Велике Озеро Охтирського району до 36-річного чоловіка, приїхав товариш, який на той час був студентом одного з сумських ВУЗів та проживав у в гуртожитку.

Односельців поєднував своєрідний бізнес – за допомогою металошукача вони шукали цінні металеві речі, які потім реалізовували та ділили прибуток. Того вечора юнак почав вимагати в товариша цінні речі або ж повернути кошти, які той нібито заборгував. Старший відмовився.

Юнак, маючи фізичну перевагу, спочатку побив товариша, а потім ще й душив його. Тіло потерпілого без ознак життя він поклав на ліжко. Спочатку юнак забрав із будинку гроші та цінні речі, а потім відкрив газ та підпалив ковдру, якою було накрите тіло, щоб приховати свій злочин.

Читати також: На Сумщині врятували літню жінку, яка провалилася у ополонку

Відповідно до висновку експертів, смерть потерпілого настала від отруєння чадним газом. При цьому прижиттєво чоловікові було нанесено близько 40 ушкоджень.

У суді обвинувачений визнав, що того вечора між ним і потерпілим відбулась бійка, після чого він відкрив газ. Однак стверджував, що потерпілий був у свідомості та виштовхав його з будинку.

Тому вину у вбивстві заперечував. Однак зібрані докази та висновки фахівців спростували слова обвинуваченого.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *