На Сумщині загинув екс-чемпіон України з водного поло

У бою з російськими окупантами загинув колишній чемпіон України з водного поло Віталій Лісун . Про це повідомила Федерація водного поло України.  

Лісун добровільно вступив до лав Збройних сил України та вирушив на навчання за кордон, після чого вирушив на передову та виконував бойові завдання. 44-річний боєць загинув у Сумській області.

У мирному житті Лісун був державним тренером та суддею національної категорії з водного поло, а також тривалий час працював секретарем Федерації водного поло України. У складі «Динамо» Київ він ставав чемпіоном України.

«Це неймовірна, катастрофічна втрата для ватерпольної сім’ї України. Загинула людина, яка завжди була віддана своїй справі, всім серцем любила і вболівала за розвиток водного поло України. За мій рік робити на посаді президента спільно з Віталієм Лісуном, я завжди розумів, що можу покластися на нього, це справжній професіонал у своїй роботі, людина слова та честі. Для всіх нас Віталій Лісун – приклад того, як любити свою Батьківщину та віддати за неї найдорожче – життя», — сказав президент ФВПУ Олександр Свищев.

sud.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.