На Сумщині засуджено чоловіка за незаконне переправлення осіб через державний кордон України

загрузка...

Сумський прикордонний загін продовжує вживати системних заходів із забезпечення недоторканості державного кордону України на ділянці відповідальності.

Нещодавно суд на Сумщині за матеріалами головного оперативно-розшукового відділу Сумського прикордонного загону, виніс рішення стосовно осіб, які порушили законодавство України з прикордонних питань. Обставини припинених правопорушень встановлювалися у тісній взаємодії зі слідчим відділом УСБУ в Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури.

Так, Краснопільський районний суд визнав винним у скоєнні кримінального правопорушення та засудив до 3 років позбавлення волі з умовним терміном відбування покарання громадянина України за незаконне переправлення осіб через державний кордон України /ч. 2 ст. 332 ККУ/.
У лютому місяці ц.р. на Краснопільщині чоловіка було затримано під час спроби незаконного переправлення через кордон з території України на територію РФ громадянина Узбекистану.

Читати також: Одного з учасників нападу на прикордонників на Сумщині оформили «свідком»

Крім цього, за незаконне перетинання державного кордону до кримінальної відповідальності притягнуто двох громадян РФ. У першому випадку Краснопільським районним судом притягнуто до кримінальної відповідальності у вигляді 3 місяці арешту громадянина РФ, який у травні ц.р., попри заборони в’їзду, вдруге порушив український кордон /ч. 1 ст. 332-2 ККУ/.

В другому випадку Великописарівським районним судом також визнано громадянина РФ винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332-2 ККУ та притягнуто до кримінальної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 12500 гривень.

На початку червня ц.р. іноземець разом з іншим громадянином РФ, знаючи, що йому заборонено в’їзд на територію України, незаконно перетнув кордон з території РФ на територію України, перепливши прикордонну річку Ворсклу

Наразі іноземця примусово повернуто до країни походження.

Сумський прикордонний загін звертається до громадян! Дотримуйтеся вимог законодавства України з прикордонних питань, за порушення якого наступає відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *