На Сумщині сезон полювання розпочався із низки порушень

Возможно, это изображение (олень и природа)

У суботу, 06 листопада, в мисливських угіддях Сумщини розпочався сезон полювання на парнокопитних тварин та хутрових звірів. Задля попередження можливих фактів порушення мисливцями вимог природоохоронного законодавства працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області здійснювали рейди на території кожного району. За результатами інспектування минулими вихідними екоінспектори виявили 18 порушників правил полювання.

Читати також: «Патріотично» несплачений податковий борг Лисенка Олександра Миколайовича

Серед найпоширеніших порушень було полювання у темний час доби, відсутність дозвільних документів, використання заборонених набоїв тощо. На кожного з порушників складено протоколи за ч.1 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Максимальна санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі до 1020 грн., та до 1530 грн. — на посадових осіб.

Держекоінспекція у Сумській області вкотре нагадує: перелік заборон для полювання викладено у ст.20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Закликаємо мисливців бути відповідальними та не опускатися до рівня браконьєрів!

Держекоінспекція у Сумській області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *