Нардепів Гузенка і Герегу запідозрили в корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції склало адміністративні протоколи про недостовірні дані в декларації щодо депутатів Верховної Ради Максима Гузенка і Олександра Гереги.

Про це повідомляє НАЗК, передають Українськi Новини.

Протоколи стосовно двох народних депутатів склав заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Артем Ситник.

Депутати вказали недостовірні відомості у декларації за 2020 рік.

Гузенко не вказав квартиру в місті Суми, що належить його дітям на підставі договору дарування, укладеного ним як їх представником.

Також він не зазначив вартість п’яти транспортних засобів, які йому належать.

Збір коштів на придбання тактичних нош

Герега не вказав відомості про вчинені ним два разові видатки, розмір кожного з яких перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

У зв’язку з виявленими ознаками адміністративного правопорушення складено протоколи за ч. 4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протоколи направлено на розгляд суду.

Загалом з травня 2022 року НАЗК склало вже п’ять адмінпротоколів стосовно народних депутатів через внесення ними до декларації недостовірних відомостей.

Раніше було складено та направлено до суду протоколи стосовно народних депутатів Миколи Тищенка, Романа Мулика та Олексія Кузнєцова.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *