Навіть тут крадуть: команда сумського мера використовує чужі публікації на сторінці Лисенка в Фесбуці

загрузка...

У піарників  команди сумського мера Олександра Лисенка, мабуть, вичерпалася фантазія, щоб кожен день вихваляти голову Сумської міськради. Бо вже почали брати публікації з сайтів комунальних підприємств і видавати текст за пряму мову Лисенка на його офіційній сторінці у Фейсбуці.

Так, сьогодні, 26 березня, на сторінці О.Лисенка з’явився такий пост: «Сьогодні відбувся запуск асфальтного заводу КП «Шляхрембуд»❗️ Окрім того, у нашому місті почався сезон дорожньо-ремонтних робіт.

До цього через несприятливі погодні умови наше комунальне підприємство проводило лише аварійний ямковий ремонт холодним асфальтом на деяких вулицях (вул. Гагаріна, вул. Петропавлівській, вул. Металургів тощо).
Сьогодні ремонтні бригади КП «Шляхрембуд» працюють на вул. Кондрат’єва, вул. Прокоф’єва та вул. Привокзальній. Учора там проводились підготовчі роботи (фрезерування дорожнього покриття).
Також розпочалося й прибирання міських доріг від гранвідсіву, піску, інших наносів та сміття. «
Але справа в тому, що вчора на сайті КП «Шляхрембуд» вийшла новина (скрін нижче), текст якої на 98% збігається з прямою мовою О.Лисенка на його сторінці у Фейсбуці. Навіть ілюстрацію взяли з сайту, щоб не обтяжувати себе зайвою роботою.
Стільки грошей витрачається з бюджету міськради на піар команди мера, а вони просто крадуть чуже… Дожилися…

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *