Не виконує обіцянок: мер Сум посів останнє місце у рейтингу «Слово і діло»

Як міські голови облцентрів виконували обіцянки у 2021 року і наскільки їм вдалося впоратися, дивіться на інфографіці.

Протягом 2022 року голови великих українських міст мають виконати чимало зобов’язань. Зокрема, столичний мер Віталій Кличко вже вкотре пообіцяв відкрити Подільсько-Воскресенський міст. Як свідчить досвід, частина обіцянок не буде виконана – це підтверджує і практика попереднього року. «Слово і діло» пропонує подивитися, як міські голови облцентрів працювали упродовж 2021 року і наскільки їм вдалося впоратися з виконанням обіцяного.

Повний перелік обіцянок міських голів за всі роки їхнього перебування при владі та наші аргументи на користь виконання або невиконання конкретних обіцянок можна переглянути в розділі «Політики». Інформація про те, за якою процедурою ми верифікуємо обіцянки, є в нашому регламенті.

Найбільший відсоток обіцянок, за даними аналітиків «Слово і діло», у 2021 році виконав небагатослівний мер Чернігова Владислав Атрошенко – 29% (2 обіцянки), не зміг виконати 14% (1 обіцянку).

Майже такий самий рівень відповідальності і у мера Ужгорода Богдана Андріїва – 27% (3 обіцянки), не зміг виконати міський голова 9% зобов’язань (1 обіцянку).

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов виконав у 2021 році чверть зобов’язань (у нього це аж 14 обіцянок), не зміг виконати – 5% (3 обіцянки).

Більш як 15% обіцянок вдалося виконати меру Хмельницького Олександру Симчишину (19%, 8 обіцянок), меру Луцька Ігорю Поліщуку (17%, 9 обіцянок) та меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу (16%, 16 обіцянок).

Столичний мер Віталій Кличко у 2021 році зміг виконати 12% обіцянок (11), не вдалося реалізувати – 18% (16 обіцянок).

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зміг виконати 11% своїх обіцянок, тобто 8 зобов’язань, решта – наразі у процесі реалізації.

Кілька мерів протягом 2021 року виконали по 10% своїх обіцянок: мер Дніпра Борис Філатов (2 обіцянки), мер Чернівців Роман Клічук (12 обіцянок) та мер Рівного Олександр Третяк (2 обіцянки).

Решті мерів вдалося виконати менше 10% своїх зобов’язань. Так, міський голова Одеси Геннадій Труханов та мер Тернополя Сергій Надал виконали по 8% обіцянок (6 та 5 зобов’язань відповідно).

Мер Черкас Анатолій Бондаренко наобіцяв чимало. Він виконав у 2021 році 6% обіцянок, тобто 5 зобов’язань.

Кілька мерів змогли виконати по 4% своїх зобов’язань: мери Львова Андрій Садовий (7 обіцянок), Житомира Сергій Сухомлин (3 обіцянки), Херсона Ігор Колихаєв (1 обіцянка) та Сум Олександр Лисенко (1 обіцянка).

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.