НКРЕКП змінила тарифи на тепло. Сумчани заплатять на 25% більше

загрузка...
mte.pl.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на виробництво тепла для 23 теплоелектроцентралей на 2021 рік. Очікується підвищення тарифів на опалення для населення.

Відповідну постанову прийнято на засіданні регулятора 23 грудня.

В обгрунтуванні комісії щодо прийнятих рішень вказано, що основними суттєвими чинниками, що мають істотний вплив на зміну тарифів на виробництво теплової енергії у 2021 році є суттєве зниження обсягів виробництва теплової енергії та зміна відпуску електричної енергії ТЕЦ та когенераційними установками, зростання середньомісячної заробітної плати штатних працівників, що у свою чергу призводить до необхідності підвищення фонду оплати праці у розрахунках тарифів на виробництво теплової енергії, зростання цін на паливно-енергетичні ресурси, зростання витрат на послуги розподілу природного газу, зростання інших операційних витрат.

Список постачальників, які підвищать ціни

Згідно із документом, найбільший тариф на виробництво тепла для населення встановлено для ТОВ «Євро-реконструкція», яка забезпечує теплом киян – у порівнянні з минулорічним він виріс майже на 50%, до 791,4 грн за Гкал.

Читати також: Небайдужі сумчани повідомили про водія з ознаками сп’яніння 

Для іншого київського теплопостачальника КП «Київтеплоенерго» тариф зросте на 9,8%.

Найменшого ж підвищення тарифів варто очікувати користувачам АТ «Дніпровська ТЕЦ», тут тариф зріс лише на 5,5%

Значного підвищення тарифів на тепло доведется очікувати споживачам ТОВ «Нафтогаз тепло» (37,1% для Новороздільської ТЕЦ і 34,1% для Новояворівської ТЕЦ), «Білоцерківської ТЕЦ (33,2%), КП «Міськтепловодоенергія» (на 33,5%) і КП, «Хмельницьктеплокомуненерго» (на 29,3%).

На 25% зросте тариф для ТОВ «Сумитеплоенерго», для решти постачальників зростання тарифу становить від 12% до 24%.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *