Очільник Сумщини про війська рф на кордоні з областю: ударного угрупування не спостерігається

Очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький заявив, що ворожі війська рф на кордоні з областю є, однак наразі ударного угрупування не спостерігається, пише УНН.

Цитата

«Ворожі війська на кордоні з Сумською областю є. Вони постійно переміщуються, передислоковуються, їхня кількість то зменшується, то збільшується. Але станом на сьогодні ми не спостерігаємо ударного угрупування на кордоні з Сумщиною», — написав Живицький у Telegram.

«Наші військові працюють над тим, щоб орки не каталися територією нашої області, як у себе вдома. Робимо все можливе, щоб не допустити ворога в нашу область», — додав голова Сумської ОВА.

Деталі

Посадовець також звернувся до жителів Сумщини, вказавши, що «залишати територію Сумської області зараз не потрібно». «У разі, якщо буде якась загроза, ми обов’язково вам повідомимо й сприятимемо тому, щоб люди вчасно змогли виїхати з території. Наразі такої загрози немає», — додав він.

Також голова ОВА вказав, що «за попередніми підрахунками шкода, яка була нанесена орками в області, складає більше 10 млрд грн».

Доповнення

Помічник голови Держприкордонслужби України — прессекретар Андрій Демченко напередодні повідомив, що у Сумській області почався процес відновлення контролю за державним кордоном, однак техніка ворога залишається у певній близькості до кордону.

Джерело: УНН

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *