Одного з учасників нападу на прикордонників на Сумщині оформили «свідком»

загрузка...

Під час нападу на прикордонників в Сумській області на місці події перебувало п’ятеро співробітників СБУ. Про це повідомляє  Обозреватель з посиланням на власні джерела інформації.

Джерело повідомляє, що працівники СБУ «обмивали» присвоєння одному з них чергового звання — принаймні, так вони стверджують. Стверджується, що двоє з учасників «святкування» були «сильно п’яні». Напад нібито скоїли троє інших.

До прикордонників, які під’їхали на службовому авто Renault Duster підійшли троє співробітників СБУ, які спровокували конфлікт. Прикордонники були строкової служби — один сержант, другий — рядовий. СБУшники забрали в них автомати АК-74, 4 магазини з патронами, розвантаження після чого поїхали на автомобілі Toyota RAV4.

Надалі нападники викинули відібрані у прикордонників автомати в кукурудзяне поле, (де вранці і знайшли), а 2 магазини з патронами викинули біля автостоянки перед відділом інспекторів прикордонної служби «Славгород».

Сьогодні з’явилося повідомлення ДБР про затримання співробітників СБУ, підозрюваних в нападі Однак, згідно з цією інформацією, затримані тільки двоє — третій проходить як «свідок». 

Читати також: У Сумах біля під’їзду будинку жорстоко побили керівницю благодійного фонду

 «Учасники — це керівник міжрайонного відділу СБУ, його заступник і ще троє підлеглих. Двоє добряче випили. Напали на наряд троє. Однак затримані тільки двоє з них — заступник начальника та один з рядових працівників. А начальник раптом виявився ні при чому і тепер нібито «не брав участі» в нападі «, — повідомляється в публікації.

Працівник СБУ, який проходить як «свідок», є керівником місцевого відділу спецслужби. За інформацією все того ж джерела, він вже «все порішав».

«Одного з тих, хто напав, служба вирішила вивести з-під удару. Він має зв’язки. Після закінчення академії служив в Луганській області, в Києві, в Одесі і ось його перевели в Сумську область. За останні кілька років його матеріальне становище значно покращилося «, — повідомляє джерело.

Джерело також стверджує, що місце, де стався інцидент, є вельми «хлібним» для контрабандистів. Тому, версія про те, що СБУшники просто «обмивали» підвищення по службі потребує ретельної перевірки.  

novosti

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *