Отакої: Уряд планує ліквідувати Держпродспоживслужбу

загрузка...

Кабінет міністрів України має намір реорганізувати Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та утворити Державну службу з контролю захворювань України.

Як повідомляють джерела AgroPortal.ua в уряді, підготовлено відповідний проєкт постанови КМУ, який мав розглядатися сьогодні, але перенесений на наступне засідання.

Згідно з документом, має бути утворена комісія з реорганізації Держпродспоживслужби, головою якої стане заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

У Тростянці відзначають день визволення від нацистських окупантів

При цьому уряд планує зобов’язати Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства забезпечити приймання невластивих Державній службі з контролю захворювань функцій Держпродспоживслужби.

загрузка…


Керівник Управління захисту прав споживачів Держпродспоживслужби в Сумській області Володимир Єщенко на своїй сторінці в Фейсбуці так прокоментував цю новину.

«Якщо це не фейк, то таких реорганізацій ще не відбувалось. Навіть не уявляю, яку аналогію можна привести. Ну, це, наприклад, реорганізувати кішку, зробивши з неї собаку

Якщо вже дуже хочеться (а це гірше, ніж болить) реінкарнуйте СЕС при МОЗ. До речі, такі плани обговорювались ще у минулому році

https://lb.ua/…/438577_minzdrav_hochet_vozrodit_ses_pod.html

«…уряд планує зобов’язати Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства забезпечити приймання невластивих Державній службі з контролю захворювань функцій Держпродспоживслужби»

А це, окрім напряму СЕС, питання ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів, карантину та захисту рослин, ідентифікації та реєстрації тварин, контроль за цінами, попередження вживання тютюнових виробів, метрологічний нагляд, ринковий нагляд, контроль за рекламою, пробірний контроль, контроль у сфері торгівлі, робіт та послуг, реєстрація сільгосптехніки тощо. Отже, 90 % функцій Держпродспоживслужби є невластивими для новостворюваної служби по контролю за захворюваннями (венеричними чи психічними?  Або винятково за covid-19?).
Отже, з нетерпінням чекаю наступного засідання КМУ. Якщо таке рішення справді буде ухвалено, серіал обіцяє бути довгим та цікавим)))

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *