“Перемир’я” порушено: в будинку сумського підприємця знову розбили вікна

Сьогодні вночі (30 серпня), близько 2:00 невідомі знову розбили вікна в будинку сумського підприємця Романа Чванкіна.

Подібне вже мало місце  рівно місяць тому, в кінці липня. Примітно, що невідомі зайшли з боку сусідського двору, де не потрапили в зону дії відеокамер, які розташовані по периметру.

За словами підприємця, його сім’ї не було вдома. На сигналізацію, що спрацювала, оперативно прибула приватна охорона, але нікого не застала.

Хто ж міг це зробити? Роман Чванкін повідомив нам, що ситуація повторилася точнісінько як і минулого разу. До нього прийшов представник радикальної організації “Правий Сектор” і запропонував задагодити конфлікт за умови, якщо Чванкін відкриє їм вільний доступ на його приватній території. Той пояснив, що не збирається це робити, особливо після шантажу, погроз, залякування та образ на адресу його родини.

загрузка…

Судячи з усього, після цієї розмови незадоволені відповіддю представники праворадикальної організації знову вдалися до своїх традиційних методів «Війна з вікнами». А що далі? На черзі – огорожа?

Наразі підприємець ще роздумує над тим, чи варто йому звертатися до поліції, так як, на його думку, правоохоронці, швидше за все, покривають і навіть сприяють членам згаданої організації.

Нагадаємо, що під час недавньої зустрічі правоохоронців із підприємцями, під час якої були присутні й представники ПС на Сумщині та де підіймалося питання тиску “Правого Сектора” на сумського підприємця, сторони обіцяли надалі діяти законними методами.

Вочевидь не всі здатні тримати своє слово.

Опубліковано Один дома Сумы Неділя, 30 серпня 2020 р.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *