Підприємці проти беззаконня: хто перший порушить хитке «перемир’я» в Сумах? (відео)

14 серпня в конференц-залі по вул.Горького, 21 у Сумах відбулися збори мисцевих підприємців. Основна тема заходу стосувалася протизаконних дій стосовно бізнесу, тиску на нього як з боку державних структур, органів місцевого самоврядування, громадських формувань так і криміналу.

НАГАДАЄМО  От бизнесмена требуют 25 тыс. долларов

Крім підприємців у заході взяли участь представники поліції і СБУ.  Були присутні також і члени Правого Сектору.
Пов’язано це з  подіями навколо родини сумського бізнесмена Романа Чванкіна, коли сім’я фактично залишилася 1 на 1 з групою осіб, які відверто провокували населення обласного центру проти підприємця, прикриваючись при цьому патріотичними мотивами.

Під час обговорення підприємці зставили питання поліції, які стосувалися позиції невтручання з боку останніх, коли в соцмережах звучали образи, звинувачення і фактично цькування підприємця з боку деяких активістів.

загрузка…


На це правоохоронці відповідали, що для того щоб вони могли втрутитися необхідна заява. Після нагадування про те, що заява була і не одна, правоохоронці явно зайнявши позицію мінімізувати розголос, пропонували розібратися і надати відповідь після заходу.

У прес-службі ГУНП в Сумській області нам пояснили, що захід таки приніс певні плоди, оскільки представники ПС і бізнесу прийшли до спільної думки про необхідність діяти в законному руслі.

Ну що ж, хотілося б в це вірити.

Опубліковано Один дома Сумы Неділя, 23 серпня 2020 р.

продовжуємо стежити за розвитком подій

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.