«Підтримай своїх!»: Суми намагаються врятувати малий бізнес

загрузка...

«Купуй у сумчанина, підтримай своїх!», — з такою громадською ініціативою по захисту місцевих підприємців виступила команда сумського правозахисника Олександра Соколова. Першим кроком і прикладом реальної допомоги малому бізнесу в Сумах стало замовлення в одному з закладів громадського харчування міста партії піци на суму 5 000 грн для передачі працівникам сумських лікарень.

«Продовження карантину, безумовно, допоможе врятувати життя багатьох людей, але водночас може спричинити банкрутство малого і середнього бізнесу в місті, — говорить Олександр Соколов. — Нам загрожує ланцюгова реакція: закривається бізнес — зростає кількість безробітних — припиняються податки — місто занепадає. У Сумах декілька тисяч людей зайняті у сфері послуг, харчування, дрібному виробництві. І зараз їхня економічна активність заморожена, а податкові, кредитні, орендні платежі треба робити. Але як їх робити, коли доходи вже більше місяця на нулі, а грошові резерви закінчилися? Це прямий і короткий шлях до розорення підприємців та зубожіння їх сімей».

Чесному та соціально-відповідальному бізнесу, що зупинився в умовах карантину, потрібна допомога, від податкових пільг до підтримки їх трудових колективів замовленнями, покупками, обіговими коштами, — переконаний Олександр Соколов:

«Тому наша команда ініціювала в Сумах народний флешмоб «Купуй у сумчанина, підтримай своїх!», і зробила свій перший внесок- велике замовлення в одній із піцерій для постачання сумським лікарням. Прошу всіх, по мірі можливості підтримати таку ініціативу та замовити послуги, купити товари у сумських підприємців, щоб допомогти їм виплатити зарплати, зберегти робочі місця та відновитися після кризи, а не збанкрутувати найближчими тижнями».

 

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *