Підвищення пенсій з 1 липня в Україні скасовується

загрузка...

З 1 липня 2021 року люди, які старше 75 років, повинні були отримати додаткове підвищення пенсій. Але перерахунок перенесли на жовтень поточного року. Про це розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Як пояснила міністерка, відстрочка перерахунку пенсій пов’язана з відсутністю ресурсу. В уряді планують підвищити пенсії на 400 грн.

«Станом на 1 жовтня. Ми перенесли. Тоді у нас трішечки недостатньо було ресурсу. Але головне було зробити індексацію пенсій з березня. Тобто ресурс так був порахований, що ми перенесли на 1 жовтня програму «75 плюс». По 400 гривень всі отримають і будуть їх отримувати щомісяця », — сказала Лазебная.


Вона додала, що в наступному році «і ці 500 гривень, які ми платимо 85-річним, і 400 гривень 75-річним не будуть знецінюватися». Вони будуть також підлягати індексації.

Читати також: Прикарпатські рятувальники надали допомогу групі туристів з Сумщини

Нагадаємо, з 1 липня в Україні через зміну прожиткового мінімуму для непрацездатних будуть перераховані пенсії. Це станеться автоматично, без необхідності відвідування Пенсійного фонду.

Відзначимо, народні депутати знову взялися за пенсійний вік українців. На цей раз його хочуть знижувати для матерів, які народили і виховали дитину до шестирічного віку. А щоб від такого зниження не постраждав бюджет Пенсійного фонду, одночасно пропонують підвищувати пенсійний вік для всіх громадян, починаючи з 2023 року .

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *