Поки влада в Сумах обіцяє боротися з парканами, їх з’являється ще більше (відео)

загрузка...

Поки міська влада в Сумах б’є себе в груди і обіцяє розібратися з парканами і незрозумілим будівництвом, парканів у місті стає ще більше.

На початку травня ми написали про те, що біля будинку по вул.Петропавлівська, 83 встановили паркан, та вже залили фундамент під магазин непродовольчих товарів.

Хто будує магазин у Сумах біля будинку Олеся на Петропавлівській?

І це в історичній частині міста, просто під носом у СБУ.  Після того мер міста Олександр Лисенко під час апаратної наради заявив, що влада перевірить законність і якщо потрібно піде не тільки в прокуратуру, але навіть і в суд.

Дивитися з 1:12:37. Це було 12 травня.

Але сьогодні, 23 травня, сумчанин, лідер Національного Корпусу на Сумщині Денис Сокур на своїй сторінці в фейсбук розмістив відео на якому зафіксовано, що біля того ж будинку по Петропавлівській з’явився вже другий паркан, яким огороджена ще більша територія.

На Сумщині ліквідували обласне управління охорони здоров’я

Опубліковано Один дома Сумы Субота, 23 травня 2020 р.

Відео Денис Сокур

Стихійники вже втерли носа сумській владі, відкривши незаконно збудований магазин по вул. Інтернаціоналістів. Скільки ще має з’явитися парканів у Сумах, щоб було зрозуміло, що в місті немає влади і на неї всім плювати або вона сама зацікавлена в тому, що відбувається.

Фото Дмитро Хандурін, Анна Стегній

Суми — місто парканів! 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *