Поліцейські Сумщини оперативно повернули додому неповнолітнього втікача

загрузка...

Година знадобилась співробітникам поліції Шостки, аби встановити місцеперебування 13-річного хлопця, який вирішив залізницею пуститися у самостійні мандри.

Повідомлення про зникнення 13-річного хлопця у поліцію надійшло увечері, близько 18:00, від його бабусі. Жінка розповіла, що онук мав пообідні повернутися зі школи, але вдома так і не з’явився.

На розшук неповнолітнього, який неодноразово втікав з сім’ї, був орієнтований особовий склад Шосткинського відділу поліції. Його прикмети була розіслана у всі відділи і відділення поліції області.

Читати також: НКРЕКП змінила тарифи на тепло. Сумчани заплатять на 25% більше

Крім того, достеменно знаючи про настійливе бажання хлопчини дістатися саме до Конотопу, поліцейські зв’язалися з представниками залізниці та розповсюдили серед них його фотокартку.

Вже за годину пошуки дали свій результат – справді, зниклого підлітка помітили у вагоні електропотягу сполученням Зерново-Конотоп. Залізничники повідомили про це поліцейським, і коли потяг прибув на кінцеву зупинку, передали юного «мандрівника» під опіку правоохоронців.

Наразі з втікачем спілкуються ювенальні поліцейські. Вони пояснюють хлопцю всі наслідки його нерозважливого вчинку та небезпеки, з якими він міг зіткнутися. Крім того, відповідну профілактичну бесіду правоохоронці проведуть і з бабусею підлітка, яка є його опікуном.

Поліцейські звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням приділяти більше уваги своїм нащадкам — налагоджуйте з ними дружні, довірливі стосунки. Цікавтесь їх захопленнями, друзями та як вони проводять свій вільний час поза стінами рідного дому.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *