«Причин для зайвих хвилювань немає»: у Сумській ОВА відповіли на заяву мера Сум, який радив виїхати з міста на вихідні

Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький запевнив, що причин для зайвих хвилювань цими вихідними немає. Перед цим мер Сум Олександр Лисенко порадив жителям виїхати з міста на вихідні.

Про це Живицький повідомив у Telegram, а Лисенко — під час відеозвернення у Facebook.

Так, Лисенко 15 липня порадив жителям виїхати з міста, якщо у них є така можливість. За його словами, за межами Сум люди будуть у більшій безпеці, ніж в обласному центрі. 

«Сьогодні, завтра і післязавтра треба приділити своїй безпеці велику увагу. Прошу всіх скористатися моєю порадою», — сказав мер.

Проте Живицький запевнив, що хоча окупанти продовжують обстрілювати Сумщину, причин для зайвих хвилювань цими вихідними немає. «Зберігайте спокій, не реагуєте на провокативні заяви деяких посадовців, які не мають обґрунтованих причин», — каже голова ОВА.

Проте посадовець попросив людей бути пильними і обережними у 20-ти кілометровій зоні від кордону, а також дотримуватися заходів безпеки та правил при повітряних тривогах.

«Війна, на жаль, у країні триває. Загроза ракетних обстрілів з першого дня війни як була, так і є! Але це не привід панікувати та виїжджати з міст», — стверджує Живицький.

Ситуація в регіоні

росіян змусили відступити з Сумської області ще на початку квітня, проте обстріли прикордоння продовжуються. Основні сили рф нині зосередила на сході та півдні України, але утримує деякі свої підрозділи у прикордонних районах Брянської та Курської областей.

За даними Держприкордонслужби, окупанти роблять це для демонстрації сил та відволікання українських військових. Прикордонники поки що не повідомляли про формування ударної групи для повторного наступу.

По Сумщині та Чернігівщині окупанти відкривають вогонь з артилерії, мінометів, стрілецької зброї, а також скидають вибухові предмети з безпілотників і б’ють ракетами. Зокрема, Сумську область обстрілювали з різних видів озброєння і 16 липня.

hromadske

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.