Призначена перевірка телекомпанії «СТС», можливі санкції

Про це в Фейсбуці написала представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса Якубенко.

«Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про призначення позапланової безвиїзної перевірки ТОВ «СТС» (м. Суми). Підставою стало недотримання ліцензіатом правил мовлення 29 серпня – у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Моніторингом було зафіксовано, що 29 серпня в ефірі телекомпанії «СТС»

▪︎не було розміщено на екрані зображення палаючої свічки або відповідного стилізованого зображення, яке є доречним до події;

▪︎не було оголошено хвилину мовчання о 12:00;

▪︎не розміщувалися повідомлення про відзначення дня пам’яті.

Цей жалобний день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату — 29 серпня-, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат» — написала вона.

Також Лариса Леонідівна додала: «Сподіваюсь, що (СТС) ненавмисно, зважаючи на те, що я за декілька днів до цієї дати розіслала всім ліцензіатам лист-нагадування. Швидше за все спрацював людський фактор. Але порушення зафіксоване (є відеозапис ефіру), тож санкція регулятора буде.»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.