Профспілка залізничників планує великий страйк по всій країні

загрузка...

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України оголосила про проведення 31 березня попереджувальної акції «робота за правилами» на захист трудових прав і соціальних гарантій членів спілки. Через це цього дня ймовірні затримання та скасування поїздів.

«Одноголосне рішення про це у зв’язку з невиконанням вимог профспілки керівництвом АТ «Укрзалізниця» ухвалено 10 березня на спільному засіданні центрального штабу з організації та проведення акції «робота за правилами» із відповідними регіональними штабами», — йдеться у повідомленні профспілки.

Згідно з ним, організація вирішила зробити цей крок через спротив незаконним діям та бездіяльності керівництва товариства. Так, з 15 березня у виробничих підрозділах  розпочалася підготовча робота — вручення адміністрації актів, рапортів і докладних записок щодо порушень трудового законодавства, законодавства з охорони праці, інструкцій, що обумовлюють безпеку руху поїздів.

Читати такожУ Путивлі пограбували торговельний кіоск, який знаходиться в міській лікарні

Зазначається, що через акцію 31 березня можуть бути призупинені чи скасовані поїзди.

«У зв’язку з чим, 31 березня 2021 року може бути затримано відправлення та прибуття поїздів, скасовано рейси та призупинено рух залізничного транспорту», — повідомили в організації.

Раніше профспілка наголосила на загостренні ситуації та надзвичайно високих ризиках суттєвого ущемлення трудових прав та інтересів спілчан і було створено центральний штаб з організації та проведення акції «робота за правилами».

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *