Рада дозволила продаж землі через електронні аукціони

Верховна Рада на позачерговому засіданні 18 травня підтримала у другому читанні та в цілому законопроєкт №2195, який передбачає продаж через електронні аукціони ділянок державної та комунальної власності або прав на них. Це останній закон для завершення реформи, пише —hromadske

«За» цей проєкт закону проголосували 272 народні обранці.

Згідно з пояснювальною запискою, торги державною землею будуть відбуватися винятково в режимі онлайн. Подання документів, реєстрація, участь передбачені з будь-якої точки світу.

Інформація про учасників до завершення аукціону буде конфіденційною. Торгуватися зможуть не менш як двоє людей. Гарантійний внесок аукціону становитиме від 30% від стартової ціни.

Читати також: На Сумщині організатору нелегального паливного заводу присудили 3 роки з конфіскацією

Торги відбуватимуться у три раунди: один раунд — одне підвищення ставки. Мінімальний крок визначено не менш як 1% від стартової ціни лота.

Учасником земельних торгів може бути як окрема людина, так і компанія.

На відміну від положень чинного законодавства, торги проводитимуться згідно з договором між організатором та оператором електронного майданчика. Розмір, порядок сплати та повернення винагороди оператору визначатиме Кабінет Міністрів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *