Рамзес допоміг сумським поліцейським викрити крадія

загрузка...

Слідчо-оперативна група виїхала на повідомлення про крадіжку. За версією поліції, чоловік, відтиснувши пластикове вікно, потрапив до помешкання сумчанки, і вкрав майно. Викрити крадія допоміг пошуковий собака Рамзес.

«Я побачила невідомого чоловіка в моїй спальні. Почала кричати, кликати чоловіка. Хотіла йому трохи завадити. Він вдарив мене, я впала, головою вдарилась. Чоловік не наздогнав його«, — розповіла сумчанка Надія Павлівна.

Господарі сполохали чоловіка, той втік через паркан, загубивши свою куртку. Саме ця річ й стала тим джерелом запаху, завдяки якому Рамзес взяв слід.

«Собака швидко взяв слід, повів нас вулицею, і привів до можливого місця мешкання зловмисника«, — розповів інспектор-кінолог кінологічного центру ГУНП Сергій Галушка.

Рамзес — трирічний собака породи німецька вівчарка, переможець і призер відкритого чемпіонату з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог». Виховала пса Тетяна Клименко, студентка 2 курсу Сумського національного аграрного університету, з яким неодноразово брала участь у кінологічних змаганнях.

«Мені телефонують і говорять: твій Рамзес зробив розкриття. Я була на сьомому небі від щастя. Це мій собака, я займалась із ним, це наш член родини, ми його так любимо! «, — прокоментувала власниця собаки Тетяна Клименко.

У 32-річного жителя будинку, до якого привів пес, виявили речі, що належали не тільки потерпілій жінці, а й ще одному місцевому жителю, якого обікрали за кілька годин до того.

suspilne

 

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *