Російських окупантів чекає «гарячий прийом» у разі повернення на Сумщину

Значна кількість військ РФ знаходиться поблизу кордону з Україною на Сумщині.

Загроза чергового заходу армії ворога залишається досить серйозною. 

«Ми частково контролюємо кордон, частково він ще відкритий. У нас довжина кордону одна з найбільших із країною-агресором. Це 564 кілометри, і контролювати таку ділянку вкрай проблематично», — заявив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький в інтерв’ю DW.

Глава ОВА розповів про активні заходи щодо посилення оборони в регіоні та пообіцяв «гарячий прийом» окупантам. 

«Ми готуємося до «гарячого прийому», якщо вони захочуть знову піти через Сумську область. Але не рекомендуємо їм. Зміцнюються блокпости, опорні пункти, і ми розуміємо, що на найближчі роки, навіть якщо ми швидко виграємо війну, якщо не буде політичною і ідеологічної зміни у Росії, то залишатися у стані спокою ми не можемо», — сказав Живицький. 

Голова Сумської ОВА наголосив, що необхідно будувати «лінію Маннергейма» та зміцнювати кордон з агресором. 

«Я залишаюся прихильником того, що має бути фізична стіна, яка буде непрохідною. Тобто такий набір технічних споруд, щоб було неможливо сюди зайти. Також має бути серйозна система протиповітряної оборони. Тому що те, що наші міста бомбардуються та обстрілюються з повітря, це серйозна проблема. Ми не можемо бути впевненими, що це не повториться знову», — наголосив він.

Нагадаємо, що російська воєнщина в Україні змінює тактику та готується до наступної атаки. Незважаючи на відхід військ РФ з Київської, Чернігівської та Сумської областей, загроза наступу зберігається , причому по всій території нашої країни.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *