Розшук підозрюваного: у Сумах побили та пограбували жінку (фото, аудіо)

Foxtrot UA
загрузка...

Минулого тижня в групах соцмереж міста Суми з’явилася інформація, яка практично залишилася непоміченою ЗМІ та громадськістю. Сумчанин Сергій Гончаров написав про те, що в місті Суми орудує грабіжник, який жорстоко б’є жінок:

«Это животное сегодня ночью избило и забрало все украшения с моей сестры. Она с подругами отдыхала в «Шинке». К ним подсело это, после предложил подвести в «Дикий запад». Там он предложил бокал вина, после которого сестра ничего не помня, очутилась в больнице с побоями без телефона и драгоценностей.  Если кто узнает его по фото, напишите, пожалуйста, или позвоните 0663610142» — написав Сергій.

Шахраї розводять сумчан: поверніть мої гроші ЧИТАТИ


Побачивши фотографію можливого підозрюваного, яка була прикріплена до тексту, деякі сумчани заявили, що впізнали того, хто на ній зображений. Вони писали про те, що впізнали його, тому що він і їх нібито пограбував.

Син потерпілої в розмові з нами розповів, що поліція отримала всю необхідну інформацію, але на його думку вона не діє. Тому він хоче, щоб розголос підштовхнув правоохоронців до дій (Детальніше можна прослухати в аудіо під публікацією -авт).

Ми звернулися за коментарями до прес-служби ГУНП України в Сумській області, де нам пояснили, що 7 березня дійсно надійшла заява про те, що була пограбована жінка.

Вона впізнала злочинця по фото і його особу вже  встановили. Але через те, що в соцмережах фото з’явилося раніше, можливий підозрюваний встиг сховатися до того, як був затриманий. Відкрито кримінальне провадження, ведеться розслідування.

В даний час поліція його розшукує.
Якщо ви стали жертвою пограбування або інших злочинних дій і до цього має відношення людина на фото, переконливе прохання звернутися із заявою в поліцію. Тому що в даний час у правоохоронців всього 1 звернення.
Як ви, напевно, пам’ятаєте, в Сумах шукають жінку, яка не повернулася з роботи додому. Можливо до цього теж має відношення ця ж людина з фото.

Опубліковано Один дома Сумы Неділя, 15 березня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *