Самозахоплення землі, а також звалища сміття біля Блакитних озер у Сумах (фото, відео)

Немає опису світлини.

Вчора ввечері надійшла інформація про те, що один з сумських підприємців збирається робити дорогу через ліс від Блакитних озер в сторону вул.Баранівська.  І все заради того, щоб йому було зручно їздити не в об’їзд.

Сьогодні, 14 листопада, рано вранці, було вирішено перевірити цю інформацію. Відправився туди разом зі співробітником відділу комунікації ГУНП в Сумській області і за сумісництвом громадським інспектором з охорони навколишнього середовища Володимиром Кузьменко.

Немає опису світлини.

Нова дорога (приблизний напрямок виділив червоним) це завжди добре, але, в цій ситуації доведеться рубати ліс і прокладати шлях через притоку Псла. Чесно кажучи, я не мав уявлення, що там, у лісі, є річка, але вона є (зазначив блакитною лінією). На гугл мапі її добре видно. До речі, ліс дуже красивий, нічим не поступається Басівському парку, а можливо навіть і краще за нього. Але в цьому то і проблема. Там, де красиво, завжди з’являються люди. А там, де з’являються люди — завжди звалища сміття.

 

СМІТТЯ

Біля входу в ліс стоїть знак з написом ДЛФ (державний лісовий фонд) і далі ще один з проханням не смітити в лісі.

 

Але сумчани роблять все з точністю до навпаки. Стільки сміття я ще не бачив. Всі ярки, узбіччя накатаних доріг, в річці … скрізь сміття. Маленькі купи і величезні, побутовий і будівельний..подушкі, валізи і навіть унітаз хтось там викинув. СВИНІ! дивіться слайди нижче. І це лише маленька частка з побаченого

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/pcb.730923167417777/447170309337230

САМОЗАХОПЛЕННЯ

На березі Псла, біля самої води, ми побачили побудоване спорудження.

Немає опису світлини.

Що воно таке, так і не зрозумів. Але там активно ведуться господарські роботи. Біля споруди загін з отарою овець. Навколо вирубуються дерева (прибережна смуга!!!) і той, хто це робить, розчищає для себе все більшу територію, роблячи при цьому огорожу, щоб закрити на неї доступ. Як так? Хто дав дав на це добро? Це земля громади!

У ВАШОМУ БУДИНКУ ЗНИКЛИ ТАРГАНИ? НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ, ВОНИ ВСІ В ЕКО (ВІДЕО)

І ось через півгодини блукання по лісі вздовж річки, ми дійшли до місця, де нібито будується дорога. Поруч з яхтклубом. Там дійсно завезли будівельні відходи у великій кількості (бордюрний камінь, асфальт, цегла, пісок тощо). Все це закопується і розрівнюється. На шляху дороги сосни, далі дубки, кленки і притока Псла. Також є припущення, що підприємець робить стоянку для гостей. Але це явно не його територія. Це ліс! При цьому будівельне сміття утрамбовується зі звичайним побутовим. Це порушення!

Опубліковано Один дома Сумы Четвер, 14 листопада 2019 р.

Ходити там небезпечно. З приватної території вискочили великі сторожові пси. Благо на такі перевірки не йду з порожніми руками. Але все обійшлося, собак відкликала охорона. До нас не підійшли, ну і ми вирішили не йти в їхній бік.

І знову-таки море сміття поруч з приватною територією. Так як же так? Невже нікому перевіряти, що відбувається в природоохоронних зонах Сум? Ви ж надали добро на будівництво там, так стежте за порядком!

До сих пір перебуваю під враженням від побаченого. Склали два акти. Один з будівництва дороги, другий за самозахоплення землі в прибережній зоні. Завтра відправляю запити в усі інстанції, включаючи ОДА і СМР.

І я зараз сподіваюсь на вас, сумчани. Якщо резонансу не буде, вони надішлють відписки …

ПРИЄДНУЙСЯ ДО ODIN DOMA SUMY У ФЕЙСБУК

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *