Шанс зробити добро: дякуємо за допомогу маленькій Русланці з Охтирки

загрузка...

Привіт, небайдужі. Два дні тому на сайті вийшла новина про збір коштів для маленької дівчинки з міста Охтирка- Русланки.

Маленькій дівчинці з Охтирки потрібна допомога небайдужих

Нагадаю, що діагноз у дівчинки «Ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура» — являє собою захворювання аутоімунної природи, яке викликане одним або більше антитромбоцитарними антитілами і/або циркулюючими імунними комплексами (ЦІК), які впливають на мембранні глікопротеінові комплекси тромбоцитів і призводять до руйнування останніх клітинами ретикулоендотеліальної системи.

Дитині постійно потрібні дорогі ліки. А в Україні (не мені розповідати вам про середній дохід в тій же Сумській області) далеко не всі можуть собі дозволити поодинці справлятися з бідою.

Ось і звертаються люди з проханням розмістити новину про допомогу, хоча сам при цьому ставлюся дуже обережно до таких звернень. Багато шахраїв, які наживаються, прикриваючись бідою.

Станом на 25 березня вечір, на карту мами Руслани надійшло 7700 гривень від небайдужих людей. Дякую вам велике, що в цей важкий для всіх час, ще є місце добру.

На Сумщині суд засудив чоловіка, який грабував сусідів і бив свою матір

Мама дівчинки вдячна всім, хто не пройшов повз і допоміг. Я знаю, що деякі думають, що «у мене немає багато, а дати 5-10 гривень це смішно». Знаєте, якби кожен хто живе на Сумщині в день віддавав 1 гривню на благодійність, щодня можна було б врятувати чиєсь життя. Так що гривня це мало, але це багато … для тих, хто постійно потребує купівлі ліків.

Нагадую рахунок и Бог вам на допомогу. Добро обов’язково повернеться!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
КАРТА ПРИВАТБАНК: 5168757368366300, отримувач Элина Семегук, мама

Волонтер в фейсбук СЮДИ

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *