Ще один мешканець Сумщини «придбав» віруальний телефон за 16 000 грн

загрузка...

Спроба придбати новий мобільний телефон у віртуального продавця обернулась для чоловіка втратою більше 16 000 гривень. У поліції за фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження і закликають громадян не довіряти сумнівним оголошенням.

Цього разу жертвою шахрая став 53-річний житель міста Конотоп. Поліцейським він розповів, що давно шукав новий телефон, тому періодично переглядав оголошення на різних сайтах. А знайшовши потрібну модель, зв’язався з продавцем для обговорення всіх деталей угоди. Продавець запевнив, що для відправлення товару необхідно переказати всю суму на електронний гаманець на сайті. Заявник погодився та перерахував більше 16000 гривень на вказаний рахунок.

загрузка…

Наступного дня гроші зникли з віртуального рахунку, а «продавець» зовсім перестав виходити на зв’язок. Тут покупець і зрозумів, що став жертвою шахрая.

На Сумщині впав легкомоторний літак, пілот загинув

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали слідство. Правоохоронці радять громадянам з обережністю ставитися до різного роду оголошень у мережі Інтернет. Проводьте платежі у мережі Інтернеті тільки через офіційні сайти. Не ризикуйте оплачувати рахунки на незнайомих ресурсах, тим більше, якщо комісія підозріло низька. Це можуть бути сайти-підробки, які є частиною схеми шахрайства по банківській карті.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *