Що на думку поліції Сумщини стало причиною смерті червонокнижної тварини?

загрузка...

Нагадаємо, що у квітні нинішнього року до Конотопського відділу поліції звернувся представник Конотопського лісгоспу з повідомлення про виявлену в лісових угіддях мертву самку зубра. Як припустив заявник, тварину могли вбити браконьєри.

Пригадати На Сумщині в лісгоспі браконьєри вбили самку зубра

За даним фактом конотопські слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 248 (порушення правил полювання, якщо вона заподіяло істотну шкоду… або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України) Кримінального кодексу України, в рамках якого були призначені відповідні дослідження задля встановлення остаточної причини смерті червонокнижної тварини.
За результатами огляду місця події та знайденої туші, а також за результатами ветеринарних досліджень, у тілі тварини не виявлено слідів куль, дробу, інших сторонніх предметів, які б могли вказати на насильницьку її загибель.

Як у кіно: в Сумах 21-річний чоловік допоміг дідусеві але попався поліції
Наразі слідчими отримано результати розтину — фахівці Конотопської міської державної лікарні ветеринарної медицини визначили, що смерть тварини настала в результаті захворювання на піроплазмоз – ураження кліщами. Вказаний діагноз підтверджений відповідним протоколом.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо чесно в це слабо віриться, тому що в той же день, коли був знайдений труп тварини, його оглядали фахівці з лісництва, які заявили, що це справа рук людини. І навіть негласно називали, хто це міг зробити. Тому  версія, яку сьогодні озвучили правоохоронці, нас дуже здивувала. Найімовірніше когось просто відмазують …

Так само слід зазначити, що перший пост працівника лісгоспу з фейсбук вже видалений. У самому Конотопському лісгоспі на питання не відповідають.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *