Що задекларував директор Сумитеплоенерго Дмитро Васюнін

загрузка...

Вчора, 25 грудня, подав декларацію за минулий рік директор ТОВ “Сумитеплоенерго” Дмитро Васюнін. Такий обов’язок у чоловіка виник через те, що його нещодавно обрали депутатом Сумської міської ради від ВО “Батьківщина”.

Із доходів Д. Васюнін задекларував 620 тисяч зарплати в Сумитеплоенерго. Його дружина минулоріч заробила майже 158 тисяч зарплати в Сумському обласному центрі зайнятості.

З нерухомості новообраний депутат володіє квартирою у Сумах площею майже 100 квадратів і вартістю понад 407 тисяч гривень, проте зареєстрований чоловік у кімнаті в Чернігові невідомої площі. Дружина посадовця володіє двома земельними ділянками у селі Сад під Сумами (4 та 11 соток) і однією — у Великій Чернеччині (12 соток), а сам Дмитро Васюнін має майже 12 соток землі у тій же Великій Чернеччині. Також сім’я будує собі будинок у селі Сад площею 338 кв. м.

Читати також: “Міс Суми 2020”: кому дістався цей титул?

Дмитро Васюнін наприкінці минулого року придбав автомобіль TOYOTA LAND CRUISER 2012 року випуску за 50 тисяч гривень, а також користується автомобілем Hyundai Sonata 2010 року випуску, що належить його батькові Генадію Васюніну. Вартість авто за декларацією становить 170 тисяч гривень.

Також депутат задекларував 490 тисяч гривень готівки і ще 8000 доларів у власності дружини.

ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *