Сімейний підряд у Сумах: свати, брати, куми та дружини в одному КП (відео)

 

Сімейний підряд: в Сумах є підприємство, де майже всі 479 працівників – родичі і куми

Династії в п’яти поколіннях і родини, які тільки щойно формуються, ставляться до депо КП “Електроавтотранс”, як до справи всього життя.

Майже всі працівники тут куми, брати, свати чи будь-які родичі.  Христина Бойко вже понад 11 років за кермом тролейбуса. Згадує, як прийшла в депо після навчання. Знайшла тут і роботу, і свого Антона.

Познайомилися ми в депо, 11 років тому. Я після навчання прийшла сюди працювати, а він уже тут працював. Я перша його помітила“, – згадує Христина.

На Сумщині шкуродер знущався над цуценям [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-shkuroder-znushhavsja-nad-cucenjam/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Службовий роман водіїв тролейбуса переріс в кохання всього життя: один до одного і до професії.

У дитинстві, коли у всіх питали, ким ти хочеш бути, то все говорили: президентом, космонавтом, а я вже тоді знав, що хочу бути водієм тролейбуса. Батько у мене пропрацював тут 30 років. У цьому, напевно, і кайф професії – у спілкуванні з людьми“, – водночас розповідає Антон Бойко.

Та найбільше родичів, які одночасно працюють на підприємстві, в родині Королів.

Олександр Король, керівник служби рухомого складу:

“Я працюю, тут працює мій рідний брат, дружина брата, майбутній чоловік моєї дочки. І ось Віктор Миколайович – майстер, то моя мама йому доводиться хрещеною”.

Всі вони на різних посадах: керівник служби, майстер, художник, механіки. Головне, говорять, дотримуватися субординації на роботі.

“Ми можемо після роботи поговорити на рівних, а на роботі … Робота є робота”, – зазначає Олександр.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/518732768847650/

Порахували що, взагалі кожен другий в тролейбусному депо кум, сват, брат, чоловік або дружина комусь.

Віталій Однорог, директор тролейбусного підприємства:

“В нас 479 працівників на підприємстві. Понад 30 родин і 5 династій, які з покоління в покоління приходять до нас і працюють”.

Від такого масової спорідненісті і працюєш краще, запевняє керівник підприємства. Тому що вболівають за депо як за рідне.

джерело

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *