Стартував Всеукраїнський конкурс на кращий шкільний туалет

Калинівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів, Київська область

Конкурс на найкращий шкільний туалет пропонують проводити в українських школах. На Сумщині освітяни мають відправити заявку на участь та кілька фото або відео із зображенням туалетної кімнати учбового закладу. Він проводиться вже втретє.

Про це з посиланням на сторінку нардепа Яни Зінкевич повідомляє “Ракурс”.

Сумська облрада та управління молоді й спорту Сумської ОДА пропонує загальноосвітнім учбовим закладам надсилати світлини вбиралень для конкурсу “Найкраща туалетна кімната BEST WC-2021”.

Зазначається, що конкурс “Найкраща туалетна кімната” є Всеукраїнським щорічним конкурсом серед громадських установ державної та комунальної власності. Його мета полягає в сприянні впровадженню високих стандартів санітарних норм у публічних туалетних кімнатах та розвитку туалетної культури в Україні.

Читати також: На Сумщині чоловік зламав ребра своїй дружині

Учасникам цього заходу мають надати заявку і 5−6 світлин або відеоогляд вбиральні. Переможцям обіцяють “престижну нагороду” — сертифікат та наліпку з написом “Краща туалетна кімната BEST WC-2021”.

За інформацією, що опублікована на сайті, BEST WC є соціальним проектом. У 2021 році він спрямований на боротьбу з COVID-19.

Під дописом на сторінці Яни Зінкевич думки коментаторів розділились. Iryna Plemennyk вважає, що такій конкурс може примусити директорів шкіл почати дбати про комфорт дітей, бо зазвичай стан туалетних кімнат бажає кращого.

Юлія Іващенко навпаки написала: “Та де вже те дно? Бо вже ніби то там, а знизу все стукають і стукають…”

Загалом дискусія розгорілася неабияка — на цей час під дописом з’явилося вже 108 коментарів.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *