Субсидії та пільги в Україні зменшили ще на 756,9 млн грн

загрузка...

Кабмін скоротив обсяги витрат на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг ще на 756,9 млн грн. Таке розпорядження (№1177) уряд прийняв 28 вересня. Згідно з ним, зменшений обсяг видатків споживання за програмою «Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату ЖКП, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в грошовій формі».

«1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України провести в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству соціальної політики на 2020 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2501230 “Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі” на суму 756 900 тис. гривень;

збільшення обсягу видатків споживання за програмою 2507030 “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю” на суму 756 900 тис. гривень» -йдеться в документі.

 

Ці гроші були передбачені Мінсоцполітики на 2020 рік у загальному фонді держбюджету. У той же час на відповідну суму збільшено обсяг видатків споживання за програмою «Заходи щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю».

Куди звертатися в Сумах, якщо затримують зарплату?

Нагадаємо, що в цьому ж місяці Верховна Рада схвалила зміни до держбюджету-2020 року і перенаправила 2,16 млрд грн, передбачених на виплату субсидій в цьому році, на ремонт мостів і доріг загального користування (Велике будівництво?). «Укравтодору» з цієї суми, як повідомили в держагентстві, дістанеться 600 млн грн.

budport

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *