Сумами проляже шлях ультрапробігу «Сталевий гарт»

Шлях десятиденного всеукраїнського Ультрапробігу Єдності «Сталевий гарт» цього року проляже Сумами.

Такий захід проводиться третій рік поспіль 15–24 серпня і присвячується Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України!

Мета ультпробігу – популяризація здорового способу життя, демонстрація прикладу сили волі українців, об’єднання суспільства в сучасній боротьбі за незалежність.

Щоразу він пролягає за новим маршрутом. Цього року учасники бігтимуть до столиці України з Харкова через Охтирку, Суми, Ромни, Прилуки, Бровари.

Команда кращих ультрамарафонців країни протягом 10 днів подолає шалену відстань у півтисячі кілометрів із закликом підтримати захисників нашої незалежності та долучитися до благодійної програми організаторів заходу зі збору коштів для потреб Збройних Сил України через фонд «Повернись Живим».

Читати також: Міста-фортеці та пам’ятки природи: чому варто побувати на Сеймі — «екваторі» Сумщини

У Сумах учасники пробігу перебуватимуть 17 і 18 серпня. У вівторок о 14:00 зустрінуться зі ЗМІ (готель «Олімпійський»), о 17:30 – з представниками спортивної еліти (МЦ «Романтика»). У середу із 7:30 пробіжать вулицями міста (вул. Харківська, вул. Петропавлівська, вул. 20 років Перемоги) і рушать у напрямку с. Сула Недригайлівської громади.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.