Сумчанин повернув собі велосипед, який викрали 7 років тому

Історія сумчанина Дмитра Зінченка може здаватися фантастичною, але вона цілком реальна. Чоловік придбав рідкісний та коштовний велосипед, але поїздити на ньому встиг лише кілька років. Сім років тому у Дмитра просто з-за спини вкрали двоколісного товариша.

Шукали велосипед через інтернет-оголошення, по запчастинах і на барахолках, але усе марно. Аж поки днями один із товаришів Дмитра не побачив саме той велосипед, гортаючи стрічку платформи онлайн-оголошень OLX. Як розвивалися події детально розповів головний герой історії.

Придбав мрію

В юнацтві про такий велосипед я і мріяти не міг, бо коштував він, як недорогий автомобіль. Коли я влаштувався на роботу у веломагазин, то зрозумів, що мрію, якщо сильно напружитись, можна здійснити. Назбирав грошей і купив велосипед новим у 2011 році. Його везли на замовлення із заводу в Україну. Обійшовся велосипед тоді у 4 тисячі євро.

Обернувся, а крадій вже набирав швидкість

Я ніколи не залишав велосипед біля магазинів, у під’їздах, коморах, навіть пристебнутим. Зберігався він завжди вдома. Володів ним до одного дня, то був листопад 2014 року. Тоді в темну пору доби я стояв до нього спиною, а злодій тихо вкрав його прямо з-за спини. Коли я обернувся, крадій уже набирав швидкість, я біг за ним метрів 700 ще, але наздогнати було нереально. Звичайно, у мене був шок, підтримували друзі та близькі. Перші кілька місяців було дуже важко. Заява була написана, але сподіватися, що якось допоможуть, не доводилося. Оскільки велосипед був рідкісним, то шукали в інтернеті: за формами, по барахолках, електронним оголошенням, по запчастинах, бо багато деталей на ньому були ексклюзивні і можна було легко їх впізнати. Через кілька років, я звикся з втратою та зібрав схожий велосипед. Згадував про зникнення тільки іноді в колі велосипедистів, згадуючи та розповідаючи який велосипед у мене був.

Думав, що сплю
І ось одного дня рано вранці дзвонить мені товариш і каже: “Твій вел на OLX  продається, поїдемо у Харків”.
Я думав, що ще сплю, не відразу зміг повірити, адже минуло 7 років. З продавцем спілкувалися, представившись, що ми з Харкова та домовилися про зустріч. Сумська поліція нічим допомогти не змогла, здавалося їм на цю справу все одно. Ми поїхали на машині до Харкова, звернулися до відділення поліції у районі продавця. Там нам пішли на зустріч, попри те, що навіть не були зобов’язані це робити, а їхати з нами повинен був сумський слідчий. Зрештою нам виділили патруль, ми домовилися про зустріч.

Зустрічаємося  із продавцем, поліція чекає у засідці

Поліцейські були в засідці, а ми пішли на зустріч до приватного сектору. Наше завдання було вивести велосипед за межі двору на вулицю і дати сигнал поліцейським. Так і вчинили. Хлопці діяли вкрай професійно, під’їхали швидко і взяли під свій контроль ситуацію до приїзду слідчо-оперативної групи. Продавець виявився не злодієм, йому цей велосипед віддали за борги у Сумах. Він назвав прізвище й ім’я злодія та співпрацює зі слідством.

Велосипед – вдома

Мені велосипед віддали того ж дня. Його я дуже люблю, тому він займе своє місце у мене у квартирі й надалі доставлятиме мені задоволення від поїздок. Вчора вже відбулася довгоочікувана поїздка на старому товариші. Хочу подякувати всім моїм друзям, причетним до пошуків та повернення велосипеда. 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *