Сумчанка заявила, що працівники “Нової пошти” вкрали у неї 10 кг цукру

Клієнтка “Нової пошти” підозрює співробітників поштового оператора у крадіжці. За її словами, вони вкрали у неї 10 кг цукру.

Про це вона розповіла на сторінці компанії у Facebook. За її словами, злодійством займаються у відділенні №1 міста Суми.

Що трапилося

За словами клієнтки “Нової пошти”, їй прийшла посилка – мішок цукру. У ньому мало бути 50 кг. “Завзятий хлопчик сам привіз в авто, і допоміг завантажити в машину. А вдома я побачила, що мішок розірваний зовні – у зав’язки – і всередині розірваний поліетилен, зважила – 40 кг замість 50. Вкрали 10 кілограм”, – розповіла вона.

При цьому жінка наголосила: вона не сумнівається, що мішок був розірваний спеціально. Причиною такої думки є акуратний розрив, зроблений так, щоб цукор не розсипався.

Те, що сталося, вона назвала ганьбою. “Ваші працівники нишпорять за посилками і крадуть. Ганебна ситуація”, – підсумувала клієнтка “Нової пошти”.

Читати також: Чоловіка, який кинув гранату в натовп відвідувачів нічного клубу, засуджено за опір та насильство щодо правоохоронця в СІЗО

Що кажуть у «Новій пошті»

У відповіді під постом про злодійство своїх співробітників у “Новій пошті”, по суті, ніяк не прокоментували ситуацію. Там лише пообіцяли провести перевірку того, що сталося. “Будь ласка, напишіть нам номер накладної посилки. Щоб ми могли все перевірити”, – йдеться у відповіді.

Джерело news.obozrevatel.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *