Суми будуватимуть полігон ТПВ за 80 мільйонів

загрузка...

6 січня міський голова Сум розповів про ситуацію з новим полігоном ТПВ, яке місто збирається почати будувати в цьому році.

«У той же час ми розраховуємо на будівництво сміттєпереробного заводу. Є інвестор, — заявив він. — Але коронавірус стримує багато сфер діяльності. Однак, що стосується безперебійного надання послуги з вивезення ТПВ та їх захоронення, ми рухаємося в двох напрямках — завод і будівництво полігону на виділеній земельній ділянці. У минулому році ми підготували всі документи. У цьому запланували виділити на полігон 38 млн. грн. з міськбюджету і будемо звертатися за додатковими засобами в ГФРР (оскільки необхідно дофінансування до 80 млн. грн.). У будь-якому випадку в цьому році ми почнемо капітальні роботи — вже оголосили тендер. Протягом січня-лютого буде визначено підрядника, і будемо починати будівництво ».

Дійсно, управління капітального будівництва та дорожнього господарства 23 грудня (за тиждень до закінчення року!) оголосило тендер на закупівлю робіт з будівництва нового полігону ТПВ на території В.-Сироватської сільради очікуваною вартістю 82,46 млн. грн.

Читати також: У Сумах оштрафували АТБ

Однак вже 31 грудня вирішено було відмовитися від аукціону з позначкою «наявні підстави відмінити закупівлю, оскількі потреба в закупівлі буде у 2021 году». Так що чекаємо на новий тендер. І він, мабуть, навряд чи встигне відбутися в січні …

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *