Суми були на порозі сміттєвого колапсу

загрузка...

Відкрийте «Гугл» і введіть в рядок пошуку «Сміттєвий колапс в Сумах». В отриманому результаті ви побачите, що кожні два роки вже багато років поспіль місто знаходиться на межі повторення досвіду Львова.

Читати також: У Шостці слідчі поліції повідомили про підозру двом місцевим жителям, які зґвалтували чоловіка

Одного разу сумчани вже стикалися з такою ситуацією, коли мером був Геннадій Мінаєв, – гори сміття на майданчиках для ТПВ. Тоді ж Суми отримали новий полігон у Бобрику, на місці, де розташовувався садівничий кооператив. Але і цей полігон уже вичерпав свої можливості. Про це неодноразово заявляли екологи. Однак проводили реконструкцію – і полігону продовжували життя. Загалом, усіма силами міська влада не допускає утворення сміттєвої проблеми. Але вона все одно як дамоклів меч постійно висить над обласним центром.

Минулого тижня стало відомо, що депутати Верхньосироватської ТГ збиралися організувати акцію протесту і перекрити рух у бік полігону в районі с. В. Бобрик.

Причина цього полягає в заборгованості міста перед громадою за соціально-економічні угоди за використання ділянки, на якій знаходиться полігон. За словами представника сільради, місто не платить із 2020 року, а керівництво обласного центру знаходить для цього якісь причини.

Читати також: На Сумщині поліцейські за дві години розкрили три вбивства

За словами директора департаменту інфраструктури Сумської міськради Олександра Журби, він уже проводив переговори з керівництвом ТГ і здивований такими радикальними настроями з їхнього боку: “Ми ж з ними буквально кілька днів тому розмовляли! Їм усе пояснили – що потрібно зробити, щоб отримати гроші”.

Але наразі відомо, що питання полігону депутати громади розглянуть на найближчій сесії у травні, і якщо до того часу фінансове питання не буде вирішено, вони налаштовані вдатися до радикальних дій і перекрити дорогу сміттєвозам.

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *