Суми зайняли 17 місце в рейтингу міст за якістю послуг і передостаннє з економічного розвитку

Возможно, это изображение (карта и текст)

Соціологічна група «Рейтинг» провела чергове Всеукраїнське муніципальне опитування на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Про це повідомляють Економічні новини з посиланням на сайт соціологічої групи.

Вінниця стала лідером серед обласних центрів за рівнем задоволеності мешканцями якістю 22 сфер і послуг. За даними опитування, місто отримало індекс у 3,6 бала.

Найгірші позиції в рейтингу за результатом опитування жителів обласних центрів зайняли Херсон, Миколаїв та Чернівці. Столиця України місто Київ займає 18 позицію в рейтингу за індексом задоволеності жителів якістю 22 сфер та послуг, Суми – 17 позицію з індексом у 2,9 бала. 

Читати також: Капітальний ремонт доріг в Сумах і відповідальність за їх стан

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. 

Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.
Возможно, это изображение (текст)
 
Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19196 респондентів. 
 
Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 65%.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.