Сумська волонтерка просить небайдужих допомогти сім’ї із двома дітьми

Немає опису.

Хочу вас познайомити з двома малюками, які потребують допомоги. Батько та мати виїхали за кордон, пообіцявши дідусю та бабусі забрати малечу.

Наразі ситуація така: 7місяців від батьків матеріальної допомоги ніякої, повертатись не збираються, будинок стареньких знаходиться в самому крайньому селі під кордоном з росією і він вже непридатний до життя.

Город- знищили, тварини, хто розбігся, кого вбило. Запасів їжі та грошей- майже немає. Статус ВПО щойно оформили. Виплат на дітей не мають.

Фізично дійти до будь-якого з гуманітарних штабів чи організації не можуть, щоб хоч одяг та взуття для малих взяти. Наразі родина проживає в орендованому житлі в м.Суми ( оплачують лише комуналку).

Немає опису.

Дітей вже взяв на облік сімейний лікар. Дуже бояться щоб дітей не забрали, тому з великою обережністю спілкуються з людьми, хоча і реально потребують негайної допомоги.Бабця має страшні опіки на нозі, навіть до магазину вийти не може.

Усі документи, свідоцтва та довідки я маю. Хто може допомогти їжею, одягом,взуттям, іграшками, канцелярією для малих будь ласка напишіть мені Розміри одягу: 94 см та 106 см. Розміри ніжок : 15 і 17 см. Мій телефон 0662252617

Автор волонтер Tanya Krikun

Немає опису.

Немає опису.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *