Сумський суд несподівано змінив запобіжний захід колишньому працівнику СБУ, якого обвинувачують у нападі на прикордонників

Про це стало відомо із реєстру судових рішень. Чоловікові несподівано замінили цілодобовий домашній арешт на особисте зобов’зання. Ідеться про тепер уже колишнього заступника начальника одного з районних відділів УСБУ в Сумській області.

Чоловіка підозрюють у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, 18.07.2021, близько 01:30 поблизу с. Рясне, Краснопільського району, умисно заподіяв прикордоннику тілесні ушкодження та вчинив розбій з метою викрадення вогнепальної зброї та боєприпасів, а саме підійшов до автомобіля «Renault Duster», у якому перебували двоє прикордонників та які виконували службові обов`язки зі здійснення охорони державного кордону.

За версією слідства, підозрюваний спричинив прикордонникам тілесні ушкодження та заволодів автоматом АКС-74 та боєприпасами до нього.

Суддя Євгеній Янголь клопотання захисника задовольнив та постановив застосувати відносно підозрюваного запобіжний захід у виді особистого зобов`язання, який діятиме до 16 вересня 2021 року включно.

Читати також: За клопотанням Сумської обласної прокуратури взято під варту неповнолітніх, які позбавили життя перехожого

У свою чергу прокуратура подала апеляцію на перше рішення про обрання підозрюваному запобіжного заходу і просить взяти його під варту. Засідання у Сумському апеляційному суді призначено на 26 жовтня.

Наразі позиція Сумського апеляційного суду щодо зміни запобіжного заходу раніше, ніж відбувся апеляційний перегляд першої ухвали про цілодобовий домашній арешт, невідома.

ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.