Сумський виконком ухвалив рішення про забезпечення нагальних видатків

Зокрема, 5 млн грн спрямували КП «Електроавтотранс» — як фінансову допомогу замість компенсації різниці в тарифів, яку не могли надавати в період дії в комунальному громадському транспорті безплатного проїзду. Виділені кошти підуть на сплату боргу комунального перевізника за електроенергію, на ремонт тролеї по вул. Г. Кондратьєва, яка зазнала пошкоджень під час війни, заробітну плату працівникам.

Вже традиційно виконком надав допомогу захисникам міста: передбачив 1,3 млн грн на пошиття форми для членів добровольчих формувань Сумської міської територіальної громади, 15 млн грн – на одноразове заохочення їхнього складу.

Також «міський уряд» виділив кошти на оплату комунальних платежів закладами освіти та медицини. Окрім того, під час сьогоднішнього засідання затвердили Положення про розмір, умови та порядок виплати цільової щомісячної матеріальної допомоги для покриття витрат на проживання постраждалим домогосподарствам, житло яких було зруйновано чи пошкоджено внаслідок збройної агресії росії проти України та визнане непридатним для проживання.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *