Сумському музею безоплатно передали старовинні монети та витвори мистецтва

загрузка...

Державні виконавці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) безоплатно передали Сумському обласному краєзнавчому музею старовинні монети та витвори мистецтва.

Самовар Баташева початку ХХ століття, картина із зображенням жінки, вітальні листівки початку ХХ століття, франк 1929 року, копійка 1855 року, «50 копійок» 1922 року, «Денга 1731 рік» та інші старовинні монети під час спроби їх перевезення через митний кордон були за рішенням суду конфісковані на користь держави.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

Збагачуючи музейну колекцію, що використовується в експозиційній і науковій роботах, Комісія з розпорядження конфіскованим майном, після відповідних етапів реалізації, прийняла рішення безоплатно передати старовинні предмети Сумському обласному краєзнавчому музею. Варто зазначити, що зазначена комісія створена при Північно-Східному  міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якої увійшли не тільки представники державної виконавчої служби, а й громадськості.

Читати також: Поліція викрила жителя Сумщини у незаконній вирубці та перевезенні деревини

Відтак, нові пам’ятки, що становлять історичну цінність, поновлять фонд краєзнавчого музею та збагатять світогляд його відвідувачів. Нагадаємо, що конфісковане на користь держави майно, відповідно до чинного законодавства, виставляється на продаж на електронних торгах арештованим майном. У разі відсутності охочих його придбати, інформація про лоти розміщується на сайті «OpenMarket» https://setam.net.ua/freetransfers.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Кандидатури, що виявили бажання безоплатно отримати майно, звертаються з відповідними заявами до Комісії, котра вирішує питання щодо безоплатної передачі конфіскованого майна.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *