ТОВ «Шлях» ТМ «Улянівський хліб» доведеться сплатити великий штраф

загрузка...

Як ми вже писали раніше, в результаті перевірки ТОВ «Шлях» ТМ «Улянівський хліб» (м. Суми) фахівцями Держпродспоживслужби в Сумській області було виявлено ряд серйозних порушень.

НАГАДАЄМО На Сумщині виробляють небезпечний хліб

Інспекторами Головного управління було складено 2 протоколи щодо порушення гігієнічних вимог при виробництві та обігу харчових продуктів та про перешкоджання осіб в їх законній діяльності. До усунення порушень підприємству в період з 23.07.2020 по 06.08.2020 ТОВ «Шлях»Було заборонено виготовлення та реалізація свого продукту.

Але судячи з численних звернень  сумчан, які виявляли продукцію підприємства на прилавках супермаркету АТБ, ТОВ проігнорувало заборону і продовжило піддавати ризику здоров’я мешканців обласного центру.

За коментарями ми звернулися до Держпродспоживслужби в Сумській області, де нам пояснили, що їм також надійшла велика кількість звернень з фото, в результаті чого вони були змушені звернутися до поліції.

Сьогодні губернатор Сумщини підпише Меморандум з турецькими інвесторами

Підприємству ТОВ «Шлях» ТМ «Улянівській хліб» доведеться заплатити штраф у розмірі 50 мінімальних зарплат за те, що проігнорували заборону. Це понад 200 000!  Магазини також попереджені, що за реалізацію даного продукту до 6 серпня до них також будуть застосовані штрафні санкції! Нам також сказали, що з 28 липня, в разі виявлення товару він буде вилучатися.

У разі виявлення хлібобулочних виробів за вказаний період ТМ «Улянівський хліб» на маркуванні якого значиться адреса Гамалія, 25, м. Суми в продажі необхідно звернутися на електронну адресу Головного управління Держпродспоживслужби post@dpss-sumy.gov.ua зі зверненням задля запобігання вживання харчових продуктів, які виробляються в жахливих антисанітарних небезпечних умовах, що може створити загрозу життю та/або здоров’ю як дорослих так і дітей.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *