У Києві «віджали» броньовик злодія в законі «Льори Сумського»

загрузка...

У четвер, 30 квітня 2020 року близько 12 години в самісінькому центрі української столиці — на вулиці Шовковичній в Печерському районі, відбулося з’ясування стосунків двох компаній, внаслідок чого тілесні ушкодження отримав 50-річний уродженець Чернівецької області Юрій Савчук, що має славу елітного автодилера, до якого звертаються з питаннями придбання «залізних коней» вітчизняні високопосадовці та можновладці.

У Сумах розшукують двох велосипедистів, які вкрали речі

Як повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info, Савчука, що їхав за кермом престижного «Mercedes-Benz G-Class» з броньованим кузовом, перестріла група достойників — вихідців з Чеченської Республіки Російської Федерації. Волелюбні сини Кавказу витягли водія з іномарки та з кулаками висловили претензії достойнику з приводу боргових зобов’язань.

(Юрій Савчук)

Коли чеченці закінчили «профілактичні заходи» з буковинським ділером, вони покинули місце пригоди на «броньовику», яким пересувався Савчук. Але невдовзі виявилося, що трапився казус: запальні молодики забрали в нього не особисте авто, а іномарку, яку Юрію Івановичу раніше передав для здійснення подальшого продажу один із найповажніших на теренах України «злодіїв в законі» — Сергій Лисенко на прізвисько «Льора Сумський». Тож не виключено, що тепер до них можуть виникнути питання від авторитетної в кримінальному світі фігури.

Джерело detective-info

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *