У мешканки Сумщини, яка вчора померла, було 30 осіб постійного оточення

загрузка...

У Конотопському районі продовжують встановлювати осіб, які контактували із померлою жінкою, у якої два швидкі тести показали позитивний результат на коронавірус.
Як повідомив в.о. директора Сумської обласного лабораторного центру Володимир Збаражський, вже встановлено 30 контактних осіб. Однак лабораторно станом на 11.00 ще не підтверджено, що у жінки був коронавірус. Результати досліджень будуть відомі приблизно через 8 годин.

Шанс зробити добро: дякуємо за допомогу маленькій Русланці з Охтирки

Нагадаємо, у реанімації Конотопської ЦРЛ померла 76-річна мешканка села Козацьке, що у 20 км від Конотопу. За даними заступника директора обласного лабораторного центру Михайла Мацюка, жінка була ворожкою і до неї приходили невстановлені люди.
Тож якщо ви могли контактувати із цією жінкою, зверніться до свого сімейного лікаря.

Що стосується сумчанки, у якій 100% підтверджений коронавірус, то вона повернулася в Україну 10 березня. Через 9 днів звернулася до сімейного лікаря.23 березня її госпіталізували. 25 березня Сумський лабораторний центр підвердив, що у жінки коронавірус.

Щойно в ефірі телеканалу NewsOne спецкореспондент Максим Едель розповів, що по приїзду з Чехії сумчанка на самоізоляцію не пішла і вийшла на роботу — два тижні працювала на видачі довідок у податковій інспекції. Контактні особи, з якими вона працювала, встановлюються.

«Можна лише здогадуватися, скільки за два тижні вона видала довідок і скільки людей заразила»,— зауважив журналіст.

Поліція у співпраці із лікарями встановлює коло осіб, з якими контактували хворі на коронавірус

sumy.today

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *