У Шостці прооперували і лікують лелеку, який випав з гнізда й зламав ногу

18 серпня у селі Погребки Шосткинської громади місцеві мешканці знайшли лелеку, який, імовірно, випав з гнізда та зламав ногу.

Небайдужі селяни привезли травмованого птаха до Шостки й передали у волонтерський центр «Шостка». Як розповіли волонтери, птаха привозили до двох ветеринарних закладів, але в одному у допомозі пернатому відмовили, в іншому просили почекати до завтра. Але стан лелеки вже був критичним.

Згодився надати допомогу пернатому лікар травматолог-ортопед Шосткинської лікарні. Він особисто приїхав до волонтерського центру, прооперував ногу лелеки, встановив для зрощування кінцівки дві спиці, зробив укол антибіотику…

Поки кінцівка зростеться, за птахом треба буде наглядати. Тимчасово лелеку забрали мешканці селища Вороніж, але потрібен теплий сарай для перетримки. По сусідству можуть бути качки, кури, але не можна тримати лелеку разом з гусьми.

Волонтери просять відгукнутися небайдужих людей, які б надали тимчасове житло для перетримки птаха, поки він набереться сил і одужає. Із забезпеченням лелеки харчами чи коштами на його харчування волонтери обіцяють допомагати.

Телефон (Вайбер, Телеграм) волонтерів +38(068)827-48-50.

shostka.info

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.