У Сумах лікар у вільний час малює мурали

Сумська лікарка Ольга Златнік у вільний час прикрашає вуличні стіни власними малюнками. Говорить, що так відпочиває після роботи і разом з тим покращує настрій сусідам.

Ольга Златнік наносить останні штрихи у композиції, над якою працювала впродовж місяця.

«Хотілося намалювати сакуру, іншого нічого не хотілося. Потім одна дизайнерка сказала: у нас тут дитячий майданчик, треба щось додати для нього, тому я додала лисичок, травичку, квіти, річечку. А для дорослих — це споглядання, велич природи, далечінь, гора Фудзіяма, яка є символом мудрості», — розповідає жінка.

Малює мурали у вільний час – сумська лікарка Ольга Златнік

Будинок, на стіні якого Ольга створила малюнок, знаходиться на проспекті Курському в Сумах.

«Олічка великий талант, у неї гарно вийшло. Стіна була порожня, сіра, а зараз у дворі буяє така картина!» — говорить місцева мешканка Олена Сидорова.

Малює мурали у вільний час – сумська лікарка Ольга Златнік

Ольга розповідає, що малює з дитинства. Брала паузу, щоб здобути фах лікаря, а потім повернулася до творчого хобі. Почала з невеликих малюнків у дворі. Ідея прикрасити стіну, що навпроти ії вікон, з’явилася рік тому. Малювала після роботи і у вихідні дні. Жінка працює акушером-гінекологом в пологовому будинку.

Малює мурали у вільний час – сумська лікарка Ольга Златнік

«Це можливість переключитися, щось зробити швидко і щоб це приносило задоволення, і це зовсім інше, ніж медицина, тому мозок відпочиває. У нас двір, яким ходять багато людей. І коли вони йдуть змучені, якась радість, посмішка – і стає на душі краще», — розповідає Ольга.

Малює мурали у вільний час – сумська лікарка Ольга Златнік

У будівлі, стіну якої розмалювала жінка, розташована спортивна зала. З її працівниками, розповідає Ольга, погоджувала ескіз. Там їй допомагали з освітленням і будівельним риштуванням, щоб дістатися п’ятиметрової висоти. На малюнок пішло 5 літрів акрилових фарб.

«Дуже несподівано виходити з під’їзду і бачити таку красу. Лише подяка дівчині», — говорить місцева мешканка Оксана Ровінська.

Малює мурали у вільний час – сумська лікарка Ольга Златнік

«Коли виглядаєш з вікна, некрасиво було. А тепер класно. Дивишся – і душа радіє», -говорить інша мешканка мікрорайону Юлія Руденко.

У найближчих планах Ольги – продовжувати прикрашати стіни цієї будівлі з іншого боку.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.